Kuželky

Oddíl kuželek byl založen v listopadu 1947, v roce 1957 byla jednodráha přestavěna na dvoudráhu a v roce 2007 byla provedena rekonstrukce na čtyřdráhu. Dnes má oddíl kolem 60 aktivních členů.

Skončil Jarní turnaj registrovaných.31.05.2022

Skončil Jarní turnaj registrovaných.

 

 

 

 

 

 

 

 

V týdnu od 22. do 29. května pořádalo TJ Fezko již 17. ročník jarního turnaje pro čtyřclenná družstva. Celkem se zúčatnilo 27 družstev složených z 107 jednotlivců a my nyní známe výsledky!

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na shledanou u vás, či u nás na kuželně.

 

 

V kategorii MUŽI (mužská a smíšená družstva) je pořadí následující:

Pořadí MUŽI-oddíl: Plné Doráž. Celkem Chyby
1 TJ Spartak Trhové Sviny-2 1466 765 2231 19
2 TJ Sokol Soběnov - muži 1468 748 2216 19
3 TJ Kovohutě Příbram "C" 1466 705 2171 20
4 TJ Fezko Strakonice "A-1" 1470 675 2145 28
5 TJ Blatná "C" 1423 707 2130 23
6 TJ Nová Ves u Č.Budějovic 1421 704 2125 31
7 Kuželky Borovany-muži 1394 729 2123 32
8 AC Sparta Praha 1431 655 2086 26
9 TJ Blatná "A" 1445 628 2073 44
10 TJ Lokomotiva Č.Budějovice 2 1394 669 2063 32
11 TJ Sokol Chýnov 1420 633 2053 31
12 TJ Kovohutě Příbram "A" 1432 618 2050 31
13 TJ Fezko Strakonice "A-2" 1430 619 2049 30
14 TJ Lokomotiva Č.Budějovice 1 1454 594 2048 40
15 Kuželky Holýšov 1361 671 2032 38
16 TJ Spartak Trhové Sviny-1 1378 607 1985 52
17 TJ Fezko Strakonice "C" 1363 621 1984 41
18 TJ Sokol Písek - muži 1358 620 1978 42
19 TJ Kovohutě Příbram "B" 1332 596 1928 53
20 TJ Havlovice "1" 1344 558 1902 62
21 TJ Fezko Strakonice "B" 1366 522 1888 57
22 TJ Spartak Trhové Sviny-3 1321 556 1877 42
23 TJ Havlovice " 2 " 1308 556 1864 33

 

 

V kategori ŽENY (ženská družstva):

Pořadí ŽENY-oddíl : Plné Doráž. Celkem Chyby  Poznámka
1 TJ Sokol Soběnov - ženy 1411 713 2124 24  
2 TJ Sokol Písek - ženy 1355 652 2007 46  
3 Kuželky Borovany-ženy 1309 515 1824 40  
4 KK Slavoj Praha 1011 437 1448 65  pouze 3 hráčky

 

První tři místa z těchto kategorií obdrží pohár.

 

 

Sestavoval se i žebříček jednotlivců:

 

V kategorii MUŽI:

Pořadí Příjmení jméno Oddíl Plné Doráž. Celkem Chyby
1 Hošek David TJ  Kovohutě Příbram"C" 400 204 604 1
2. Dvořák Jan TJ Spartak Trhové Sviny-2 372 220 592 5
3 Šedivý Kamil TJ Sokol  Soběnov -muži 375 206 581 3
4 Vašíček Martin TJ Nová Ves u Č. Budějovic 362 213 575 2
5 Šedivý Josef TJ Sokol  Soběnov -muži 371 202 573 5
6 Krajčo Martin  TJ Fezko Strakonice "A-1" 390 178 568 10
7 Hůda Josef TJ Fezko Strakonice "A1" 370 195 565 3
8 Jirkal Karel Kuželky Borovany - muži 357 207 564 1
9 Klička Václav AC Sparta Praha 370 194 564 1
10 Reban Jiří TJ Spartak Trhové Sviny-2 362 199 561 8
11 Švec Petr TJ Fezko Strakonice "A-2" 385 175 560 3
12 Doubek Libor TJ Nová Ves u Č. Budějovic 375 183 558 4
13 Troup Josef TJ Spartak Trhové Sviny-2 370 180 550 2
14 Zeman Pavel TJ Spartak Trhové Sviny-1 376 171 547 9
15 Roj Jaroslav TJ  Kovohutě Příbram"A" 370 175 545 8
16 Sýkora Jan TJ Lokomotiva Č. Budějovice-1 353 190 543 6
17 Bruckler Tomáš TJ Sokol Písek muži 360 183 543 8
18 Koubek Karel ml. TJ Blatná "C" 358 184 542 4
19 Vokurka Jiří TJ Blatná A 360 181 541 8
20 Chlubna Roman Kuželky Holýšov 351 189 540 8
21 Krákora Vojtěch AC Sparta Praha 370 169 539 7
22 Rýgl Ladislav TJ Havlovice "1" 378 159 537 9
23 Haas Zdeněk TJ  Kovohutě Příbram"C" 365 172 537 8
24 Chmel Jaroslav  TJ  Kovohutě Příbram"A" 379 157 536 11
25 Polanský Tomáš TJ Lokomotiva Č. Budějovice-2 358 178 536 7
26 Valhoda Václav TJ Fezko Strakonice "A-1" 377 158 535 9
27 Kolařík Petr TJ Sokol Písek muži 359 176 535 5
28 Šedivý Bohuslav TJ Sokol  Soběnov -muži 377 157 534 5
29 Klojda Václav TJ Lokomotiva Č. Budějovice-2 359 170 529 3
30 Grznárik Roman TJ Sokol  Soběnov -muži 345 183 528 6
31 Vychodil Jaroslav TJ Spartak Trhové Sviny-2 362 166 528 4
32 Krejčí Daniel Kuželky Borovany - muži 353 173 526 10
33 Cheníček Filip TJ Blatná "C" 346 178 524 5
34 Šlajer Jiří Kuželky Holýšov 362 159 521 8
35 Hartina Petr AC Sparta Praha 365 156 521 6
36 Číž Tomáš TJ  Kovohutě Příbram"C" 358 162 520 10
37 Pavel Lukáš TJ Blatná A 357 161 518 10
38 Kobliha Jan Kuželky Borovany - muži 345 172 517 17
39 Siebennbruner Čestmír Kuželky Borovany - muži 339 177 516 4
40 Palán Karel TJ Fezko Strakonice "C" 351 164 515 7
41 Kříž Petr TJ  Kovohutě Příbram"B" 337 177 514 13
42 Koubek Karel st. TJ Blatná "C" 346 167 513 9
43 Čistý Martin TJ  Kovohutě Příbram"C" 343 167 510 1
44 Hejpetr Matyáš TJ Fezko Strakonice "B" 364 145 509 5
45 Vávra František TJ Spartak Trhové Sviny-1 355 154 509 13
46 Šlajer Martin Kuželky Holýšov 334 174 508 5
47 Mikeš Josef TJ Blatná A 366 142 508 11
48 Lexa Dan TJ Blatná A 362 144 506 15
49 Vondruš Bedřich TJ Lokomotiva Č. Budějovice-1 364 139 503 11
50 Šefl Václav TJ  Kovohutě Příbram"B" 352 150 502 10
51 Kocour Miroslav  TJ Fezko Strakonice "C" 354 148 502 14
52 Poklop Pavel TJ Fezko Strakonice "A-2" 345 156 501 7
53 Ziegler Petr TJ Havlovice "2" 343 157 500 6
54 Hejpetr Libor TJ Fezko Strakonice "B" 359 139 498 10
55 Roubek Oldřich TJ Sokol Chýnov 365 129 494 7
56 Šubrt Martin TJ Havlovice "1" 353 140 493 11
57 Maťátko Jiří TJ Fezko Strakonice "C" 337 155 492 9
58 Zelinka Richard TJ Fezko Strakonice "A-2" 364 120 484 11
59 Douda Jiří TJ Lokomotiva Č. Budějovice-1 364 119 483 15
60 Sitter Pavel TJ Sokol Písek muži 336 146 482 11
61 Řezáč Luboš TJ  Kovohutě Příbram"A" 359 121 480 10
62 Filek Karel TJ Fezko Strakonice "A-1" 333 144 477 6
63 Svoboda Josef TJ Spartak Trhové Sviny-1 346 131 477 16
64 Falc Vladimír TJ Fezko Strakonice "C" 321 154 475 11
65 Linhart Jiří TJ Fezko Strakonice "B" 342 132 474 16
66 Vrba Tomáš TJ Havlovice "2" 324 150 474 5
67 Kodet Václav TJ  Kovohutě Příbram"B" 337 132 469 15
68 Kříha Vlastimil TJ Spartak Trhové Sviny-3 358 106 464 15
69 Chlubna Matěj Kuželky Holýšov 314 149 463 17
70 Neumajer Petr AC Sparta Praha 326 136 462 12
71 Vašíček František TJ Nová Ves u Č. Budějovic 323 137 460 16
72 Švepeš Bohuslav TJ Spartak Trhové Sviny-1 301 151 452 14
73 Lukáš Miroslav TJ Havlovice "2" 316 134 450 10
74 Brennig Miloš TJ  Kovohutě Příbram"B" 306 137 443 15
75 Kalista Jiří TJ Havlovice "2" 325 115 440 12
76 Růžička Radim TJ Lokomotiva Č. Budějovice-2 307 129 436 14
77 Špoták Miroslav TJ Havlovice "1" 290 145 435 22
78 Richter Jiří TJ Sokol Písek muži 303 115 418 18
79 Holfeld Jaroslav TJ Fezko Strakonice "B" 301 106 407 26
80 Kroupa Bedřich TJ Spartak Trhové Sviny-3 283 122 405 17

 

 

A v kategorii žen:

Pořadí Příjmení jméno Oddíl Plné Doráž. Celkem Chyby
1 Kovandová Alena TJ Sokol Chýnov 373 191 564 2
2 Tomiová Martina TJ Lokomotiva Č. Budějovice-2 370 192 562 8
3 Šedivá Markéta TJ Sokol Soběnov -ženy 378 183 561 10
4 Čutková Olga TJ Sokol Soběnov -ženy 360 192 552 9
5 Nedomová Drahomíra TJ Blatná "C" 373 178 551 5
6 Čurdová Ludmila TJ Sokol Soběnov -ženy 356 188 544 8
7 Hanáková Ilona TJ Nová Ves u Č. Budějovic 361 171 532 8
8 Korecká Jitka TJ Sokol Písek - ženy 349 177 526 4
9 Štruplová Zdena TJ Lokomotiva Č. Budějovice 373 146 519 8
10 Kroupová Gabriela TJ Spartak Trhové Sviny-3 338 181 519 2
11 Lukešová Marie TJ Sokol Písek - ženy 343 172 515 4
12 Zdražilová Hanka KK Slavoj Praha 348 157 505 9
13 Kyriánová Hana TJ Fezko Strakonice "A-2" 336 168 504 9
14 Burdová Vendulka TJ Sokol Chýnov 345 154 499 7
15 Šimková Jitka Kuželky Borovany-ženy 351 147 498 13
16 Roubková Karolína TJ Sokol Chýnov 337 159 496 15
17 Švejcarová Iva TJ Sokol Písek - ženy 330 165 495 6
18 Čapková Miluška TJ  Kovohutě Příbram"A" 324 165 489 2
19 Pešková Žaneta TJ Spartak Trhové Sviny-3 342 147 489 8
20 Frdlíkovíá Jaroslava Kuželky Borovany-ženy 339 138 477 16
21 Koubová Blanka KK Slavoj Praha 340 134 474 15
22 Bendasová Martina TJ Sokol Písek - ženy 333 138 471 10
23 Kuklová Dana KK Slavoj Praha 323 146 469 12
24 Krtková Jiřina TJ Sokol Soběnov -ženy 317 150 467 13
25 Bartoňová Gabriela TJ Havlovice "1" 323 114 437 20
26 Zahálková Nikola Kuželky Borovany-ženy 308 127 435 15
27 Bicerová Vladimíra Kuželky Borovany-ženy 311 103 414 21

 

První tři místa obdrží finanční odměnu.



Sponzoři

238x80px
238x220px