17. ročník Jarního turnaje čtyřčlenných družstev mužů a žen22.05.2022
Oddíl kuželek TJ Fezko Strakonice zve registrované hráče na:
17. ročník Jarního turnaje čtyřčlenných družstev mužů a žen,
který se bude konat od 22.5. do 29.5.2022 včetně na kuželně TJ Fezko Strakonice.
Zvány jsou oddíly:
TJ Blatná, TJ Sokol Písek, TJ Sokol Chotoviny, Fezko Strakonice, TJ Kovohutě Příbram, Loko Č. Velenice, AC Sparta Praha, TJ Sokol Nová Ves u ČB, KK Loko Lokomotiva Tábor, TJ Sokol Rudná, KK Holýšov, TJ Sokol Kdyně, Slavoj V.Popovice, TJ Havlovice, Loko ČB, TJ Jiskra Nová Bystřice, Centropen Dačice, TJ Spartak Trh.Sviny, Dynamo Č.Budějovice, SKK Slavoj Č.Krumlov, TJ Sokol Chýnov, TJ Silon. Sezimovo Ústí, TJ Sokol Slavonice, TJ Kunžak, TJ Sokol Nové Hrady, Kuželky Borovany, TJ.Slovan J. Hradec, TJ Spartak Pelhřimov, SK Praha Žižkov, KK Slavoj Praha, TJ Sokol Soběnov, TJ Spartak Soběslav a další.
Hrací dny: | pondělí - pátek | 16.00 - 22.00 |
sobota - neděle |
8.00 - 20.00 |
Závazné přihlášky sdělí pozvaný oddíl kontaktní osobě do 15. 5. 2022 se zvoleným datem a časem startu a počtem družstev (uvést 1 náhradní termín).
Kontaktní osoba: Vladimír Falc
- mobil: 603 730 847
- e-mail: v.falc@seznam.cz (uveďte vedle požadovaného data a času startu i náhradní termín, dále i telefon, kam zavolá kontaktní osoba zpět pro potvrzení/zpřesnění požadovaného data a času startu)
Druh turnaje: Čtyřčlenná družstva na 120 hs, start současně na drahách 1-4
Startovné: 400 Kč
Ceny:
- pro družstva: dle pořadí 1.- 3. místo mužů a žen (poháry)
- pro jednotlivce: dle pořadí 1.- 3.místo mužů a žen (1000, 700, 500 Kč)
Poznámka: přečtěte si, prosím, dokument "PROPOZICE", kde jsou uvedené veškeré informace! (odkaz zde)
Orientační obsazenost turnaje:
(kalendář není pravidelně aktualizován, obsazenost může být vyšší)
neděle 22.5. | 9.00 | ||
10.00 | |||
11.00 | |||
12.00 | |||
13.00 | |||
14.00 | OBSAZENO | (Chýnov) | |
15.00 | |||
16.00 | |||
17.00 | |||
18.00 | |||
19.00 | |||
20.00 | |||
pondělí 23.5. | 15.00 | ||
16.00 | |||
17.00 | OBSAZENO | ||
18.00 | OBSAZENO | (Borovany) | |
19.00 | OBSAZENO | (Sparta Praha) | |
20.00 | |||
21.00 | |||
úterý 24.5. | 15.00 | ||
16.00 | OBSAZENO | ||
17.00 | OBSAZENO | (Příbram) | |
18.00 | OBSAZENO | (Blatná) | |
19.00 | OBSAZENO | ||
20.00 | OBSAZENO |
(Písek) |
|
21.00 | |||
středa 25.5. | 15.00 | ||
16.00 | |||
17.00 | OBSAZENO | (Příbram) | |
18.00 | OBSAZENO | (Lokomotiva ČB) | |
19.00 | |||
20.00 | |||
21.00 | |||
čtvrtek 26.5. | 15.00 | ||
16.00 | |||
17.00 | |||
18.00 | OBSAZENO | (Nová Ves) | |
19.00 | OBSAZENO | (Lokomotiva ČB) | |
20.00 | |||
21.00 | |||
pátek 27.5. | 15.00 | ||
16.00 | |||
17.00 | |||
18.00 | OBSAZENO | ||
19.00 | OBSAZENO | (Soběnov) | |
20.00 | |||
21.00 | |||
sobota 28.5. | 9.00 | ||
10.00 | |||
11.00 | |||
12.00 | |||
13.00 | |||
14.00 | |||
15.00 | |||
16.00 | |||
17.00 | |||
18.00 | |||
19.00 | |||
20.00 | |||
neděle 29.5. | 9.00 | OBSAZENO | |
10.00 | OBSAZENO | ||
11.00 | OBSAZENO | (Trhové Sviny) | |
12.00 | |||
13.00 | |||
14.00 | |||
15.00 | OBSAZENO | (Slavoj Praha) | |
16.00 | |||
17.00 | |||
18.00 | OBSAZENO | (Blatná) | |
19.00 | |||
20.00 |
aktualizováno 5.5.2022