Kuželky

Oddíl kuželek byl založen v listopadu 1947, v roce 1957 byla jednodráha přestavěna na dvoudráhu a v roce 2007 byla provedena rekonstrukce na čtyřdráhu. Dnes má oddíl kolem 60 aktivních členů.

Výsledky 14. ročníku Jarního turnaje čtyřčlenných družstev30.05.2017

Výsledky 14. ročníku Jarního turnaje čtyřčlenných družstev

Muži:

1 Hendl Oldřich Příbram B 384 173 2 557
2 Šedivý Bohuslav Soběnov – muži 359 186 5 545
3 Roj Jaroslav Příbram A 363 170 2 533
4 Pytlík Viktor Kdyně 366 161 4 527
5 Rygl Vladimír Havlovice A 337 188 5 525
6 Dlabač Petr Blatná 348 174 9 522
7 Bachor Vlastimil TJ Rudná A 356 166 8 522
8 Šedivý Milan st Soběnov – muži 364 157 5 521
9 Harmáček Petr Kdyně Family 343 177 2 520
10 Schindler Ota Spartak Pelhřimov 366 154 5 520
11 Loffelmann Jaroslav Kdyně 346 171 2 517
12 Klojda Václav Loko Č. Budějovice 356 161 5 517
13 Strnad Pavel TJ Rudná A 345 171 10 516
14 Bláha Jiří Loko Č. Budějovice 344 171 4 515
15 Hošek David Příbram A 346 167 4 513
16 Papáček Vladislav Písek 337 174 2 511
17 Pecha Karel Spartak Pelhřimov 340 169 2 509
18 Loffelmann Filip Kdyně 344 165 6 509
19 Pinc Václav Příbram B 341 168 4 509
20 Hůda Josef Fezko Strakonice B 345 163 4 508
21 Filek Karel Fezko Strakonice A 348 160 5 508
22 Šedivý Kamil Soběnov – muži 349 159 5 508
23 Palán Karel Fezko Strakonice B 354 154 4 508
24 Klička Václav Sparta Praha 338 167 3 505
25 Bartoň Jan Chotoviny 349 155 5 504
26 Číž Tomáš Příbram A 350 154 7 504
27 Hartina Petr Sparta Praha 342 159 3 501
28 Řezáč Luboš Příbram A 354 147 6 501
29 Kotal Michael Kdyně Family 334 166 5 500
30 Valhoda Václav Fezko Strakonice A 356 144 8 500
31 Hein Zbyněk Chotoviny 344 154 3 498
32 Poklop Pavel Fezko Strakonice A 342 156 8 498
33 Koubek Karel Blatná 319 175 3 494
34 Gotz Jiří Kdyně 337 154 6 491
35 Harmáček Jakub Kdyně Family 327 163 11 490
36 Nestvich Bohumil Spartak Pelhřimov 332 157 7 489
37 Kasal Pavel TJ Rudná B 344 145 7 489
38 Novotný Václav Spartak Pelhřimov 340 147 4 487
39 Bartoň David Chotoviny 353 134 8 487
40 Dubský Martin Sparta Praha 328 157 7 485
41 Brúckler Tomáš Písek 311 172 2 483
42 Kříž Petr Příbram B 336 143 9 479
43 Kalista Jiří Havlovice A 342 137 11 479
44 Lešák Adam TJ Rudná B 286 92 22 378
45 Šedivý Milan ml. Soběnov – muži 322 155 9 477
46 Vlášek Karel Loko Č. Budějovice 334 142 7 476
47 Lukáš Miroslav Havlovice A 332 142 11 474
48 Šefl Václav Příbram B 334 140 12 474
49 Kocour Miroslav Fezko Strakonice B 325 147 9 472
50 Kodet Václav Příbram C 343 128 17 471
51 Kolařík Petr Písek 344 127 12 471
52 Krajčo Martin Fezko Strakonice A 318 152 9 470
53 Novotný Karel TJ Rudná A 325 144 9 469
54 Vacko Miroslav Chotoviny 229 169 10 468
55 Špoták Miroslav Havlovice B 328 139 12 467
56 Toupal Václav Havlovice A 327 138 8 465
57 Vondruš Bedřich Loko Č. Budějovice 323 141 7 464
58 Pivoňka Petr Havlovice B 314 147 14 461
59 Sitter Pavel Písek 330 131 7 461
60 Chmel Jaroslav Příbram C 318 138 9 456
61 Keller Tomáš TJ Rudná B 314 131 10 445
62 Novotný Jan fezko Strakonice B 306 138 11 444
63 Bok Jaromír TJ Rudná A 321 121 11 442
64 Schlehuber Ladislav Blatná 296 141 11 437
65 Vašek Jan Dynamo Č.Budějovice 298 129 11 427
66 Vlášek Jiří Dynamo Č.Budějovice 275 123 8 398
67 Brennig Miloš Příbram B 281 109 21 390

 

 

Ženy:

1 Hornová Olina Kdyně 345 160 1 505
2 Čábelová Markéta Soběnov B-ž. 344 160 7 504
3 Čurdová Lucie Soběnov B-ž. 364 138 5 502
4 Peroutková Hana Sokol Chýnov 316 184 3 500
5 Korecká Jitka Písek 331 164 8 495
6 Kulhanová Jaroslava Soběnov B-ž. 344 150 2 494
7 Pavlátová Vlaďka Sparta Praha 332 155 7 487
8 Holanová Katka Slavoj Praha 326 155 5 481
9 Lukášová Ivana Havlovice B 337 143 8 480
10 Kovandová Alena Sokol Chýnov 326 151 6 477
11 Šedivá Gabriela Soběnov A-ž. 336 139 11 475
12 Vařechová Petra Havlovice B 349 119 11 468
13 Kyriánová Hana Příbram 311 156 10 467
14 Koščová Petra TJ Rudná B 318 147 6 465
15 Pytlíková Jana Kdyně 317 146 13 463
16 Kotalová Eva Kdyně 307 155 8 462
17 Kuklová Danuše Slavoj Praha 322 138 9 460
18 Loffelmanová Jaroslava Kdyně 347 113 15 460
19 Matoušková Markéta Slavoj Praha 315 144 7 459
20 Navarová Věra Sokol Chýnov 307 151 5 458
21 Loulová Alice Soběnov A-ž. 331 125 12 456
22 Lukešová Marie Písek 322 132 11 454
23 Bartoňová Gabriela Kdyně 326 127 13 453
24 Mrvíková Jaroslava TJ Blatná 327 126 15 453
25 Mlezivová Stanis. Dynamo Č.B. 324 128 16 452
26 Nedomová Dadka Písek 313 138 10 451
27 Koubová Blanka Slavoj Praha 309 139 8 448
28 Hájíčková Věra Písek 321 123 18 444
29 Ruprechtová Anna Dynamo Č.B. 296 140 9 436
30 Gotzová Slavěna Kdyně 299 126 14 425
31 Čurdová Ludmila Soběnov B-ž. 316 109 16 425
32 Čutková Olga Soběnov A-ž. 310 106 12 416
33 Peštová Štěpánka Kdyně 285 129 14 414
34 Kovandová Tereza Sokol Chýnov 310 104 18 414
35 Krtková Jiřina Soběnov A-ž. 309 98 18 407
36 Vlčková Pavlína Kdyně 251 108 16 359

 

 

Muži družstva:

1 Soběnov – muži 1397 657 24 2051
2 Kovohutě Příbram A 1413 638 19 2051
3 Kdyně muži 1393 651 18 2044
4 Kovohutě Příbram B 1072 640 25 2012
5 TJ Spartak Pelhřimov 1378 627 18 2005
6 Sparta Praha 1340 638 20 1978
7 Fezko Strakonice A 1364 612 30 1976
8 Loko Č. Budějovice 1357 615 23 1972
9 Kdyně Family 1334 628 28 1962
10 Sokol Chotoviny 1345 612 26 1957
11 TJ Rudná A 1347 602 28 1949
12 Havlovice A 1338 605 35 1943
13 Fezko Strakonice B 1330 602 28 1932
14 TJ Sokol Písek 1322 604 22 1926
15 TJ Blatná 1290 616 38 1906
16 Havlovice B 1328 548 45 1876
17 Kovohutě Příbram C 1276 515 59 1791
18 TJ Rudná B 1362 515 45 1777
19 Dynamo Č. Budějovice 1193 520 44 1713

 

 

Ženy - družstva:

1 Soběnov B ženy 1368 557 30 1925
2 Kdyně ženy 1316 574 37 1890
3 Sokol Chýnov 1259 590 32 1849
4 Slavoj Praha 1272 576 29 1848
5 Sokol Písek 1287 557 47 1844
6 Soběnov A ženy 1286 468 53 1754
7 Sokol Kdyně D 1161 490 57 1651


Sponzoři

238x80px
238x220px